EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul Panorama Evleri

İstanbul Avrupa / Bağcılar

İstanbul Panorama Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

İstanbul Panorama Evleri Hakkında

Pearl İnşaat tarafından Bağcılar'da inşa edilen İstanbul Panorama Evleri projesinde toplam 498 konut ve 19 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 70 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların yer aldığı İstanbul Panorama Evleri'nde teslimlere Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının İstanbul'daki gözde lokasyonlarından Bağcılar'da 17 bin 534 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen İstanbul Panorama Evleri'nde satışlara başlandı. Yatırımcısına yüksek prim imkanının yanı sıra trafiksiz bir yaşam vadeden İstanbul Panorama Evleri projesi Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, deniz otobüsüne 15 dakika, tramvaya ise 3 dakika mesafede inşa ediliyor.

Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim imkanından yararlanılabilen İstanbul Panorama Evleri'nde 1+1 daireler 339 bin TL ile 400 bin TL, 2+1 daireler 515 bin TL ile 665 bin TL, 3+1 daireler ise 690 bin TL ile 885 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Vade farksız 36 ay taksit imkanından da yararlanılabilen İstanbul Panorama Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve basketbol sahası bulunuyor.

İstanbul Panorama Evleri Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metro Tramvay
Projeyle ilgileniyorum