EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul 216

İstanbul Anadolu / Kadıköy

İstanbul 216 Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

İstanbul 216 Hakkında

Baysaş İnşaat tarafından Fikirtepe'de geliştirilen İstanbul 216 projesinde toplam 541 bağımsız bölüme yer veriliyor. Büyüklükleri 50 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların bulunduğu İstanbul 216'da hemen teslim satışlar devam ediyor.

İlk etap teslimlerine Aralık 2016'da başlanan İstanbul 216 projesinde sınırlı sayıda konutun satışı sürüyor. İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Fikirtepe'de geliştirilen İstanbul 216'da fiyatlar 430 bin TL ile 1 milyon 480 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunulan İstanbul 216'dan kişiye özel ödeme koşullarıyla konut sahibi olunbailiyor. Peşin ödemelere özel yüzde 15 indirim fırsatının da sunulduğu proje; yatırımcılarına yüksek oranda prim vadediyor.

Metro ve metrobüsün yanı sıra E-5 otoyoluna yakınlığıyla da dikkat çeken İstanbul 216 hakkında bilgi veren Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, "Projemizi ilk satışa çıkardığımızda metrekare birim fiyatı 6 bin 500 TL’den başlıyordu. Şimdi ise proje genelinde metrekare fiyatları 8 bin TL’den başlıyor. Fikirtepe gün geçtikçe değerleniyor ve değerlenmeye devam edecek" diye konuştu.

İstanbul 216 Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Metrobüs E-5
Projeyle ilgileniyorum