EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnistanbul Konsept

İstanbul Avrupa / Zeytinburnu

İnistanbul Konsept Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

İnistanbul Konsept Hakkında

İş GYO ve Nef tarafından Zeytinburnu'nda hayata geçirilen İnistanbul Konsept projesinde 550 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 49 metrekare ile 225 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutların bulunduğu İnistanbul Konsept'te teslimlere Haziran 2019'da başlanması planlanıyor.

İş GYO ve Nef ortaklığında İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Zeytinburnu'nda geliştirilen İnistanbul projesinin son etabı olan İnistanbul Konsept'te lansman öncesi satışlara başlandı. Ön satış dönemine özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan İnistanbul Konsept projesinden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara vade farksız 48 ay taksit imkanı sunuluyor. Yüzde 1 peşinatla da konut sahibi olunabilen İnistanbul Konsept'in ödeme planı kapsamında; yüzde 80'lik bedel banka kredisiyle, yüzde 19'luk kısım ise teslimde ödenebiliyor. Projeden banka kredisiyle daire satın almak isteyenlere; taksitlere Ocak 2019'da başlama fırsatı sunuluyor.

Tamamlandığında 10 binden fazla kişiye ev sahipliği yapacağı öngörülen İnistanbul Konsept'te 1+1 dairelerin fiyatları 515 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatları 731 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 68 bin TL'den, 4+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 530 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Metro ve metrobüs hattına olan yakınlığı sayesinde yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam imkanı sunan projeden konut satın alacaklara; 1+1 daireler için 15 bin TL, 2+1 daireler için 30 bin TL, 3+1 daireler için 50 bin TL, 4+1 daireler için ise 80 bin TL değerinde Mudo kartı hediye ediliyor.

İnistanbul Konsept Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası

Ulaşım

Metro Metrobüs
Projeyle ilgileniyorum