EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnciyaka Ankara

Ankara / Mamak

İnciyaka Ankara Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

İnciyaka Ankara Hakkında

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat ortaklığında Ankara Mamak'ta inşa edilen İnciyaka Ankara projesi 80 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Toplam 276 daire ve 23 ticari birimin yer aldığı projede alanları 163 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteren 3,5+1 ve 4,5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. İnciyaka Ankara'da teslimlerin Ağustos 2019'da başlaması planlanıyor.

Ankara'nın yatırım potansiyeli yüksek bölgelerinden Mamak'ta yükselen İnciyaka Ankara projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan İnciyaka Ankara projesinde metrekaresi 2 bin 750 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 200 milyon TL yatırımla yükselen İnciyaka Ankara'da 3,5+1 daireler 499 bin TL'den, 4,5+1 daireler ise 567 bin TL'den yatırımcıya sunuluyor. Yüzde 25 peşinat ödeyerek 0,89 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından yararlanarak konut sahibi olunabilen İnciyaka Ankara'nın yüzde 5 peşinatlı ödeme planına göre ise peşinat sonrası Temmuz 2017'de yüzde 45'lik bir ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 50'lik bedel ise teslimde ödeniyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları oluşturulabiliyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden İnciyaka Ankara projesi hakkında bilgi veren Ender İnşaat Genel Müdürü Hüseyin Duman, "Bölgenin ilk markalı konut projesiyiz. Çankaya ve çevreyoluna yakın bir mesafede yer alan projemiz birçok AVM’nin de yanı başında konumlanıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi AŞTİ projesini bu bölgede planladı. Konut ve mağaza alıcılarına gelecek vadeden bir proje sunuyoruz. Ön satışların başladığı İnciyaka Ankara’dan havaalanına, Samsun yoluna ve Konya yoluna kolayca ulaşılabiliyor. Projemiz çok hızlı gelişen ve yatırım potansiyeli yüksek bir bölgede yer alıyor" dedi.

İnciyaka Ankara Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu
Projeyle ilgileniyorum