EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İncek BellaPais Konutları

Ankara / Çankaya

İncek BellaPais Konutları Resimleri

İncek BellaPais Konutları Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

İncek BellaPais Konutları İç Resimleri


İncek BellaPais Konutları Plan ve krokileri

İncek BellaPais Konutları Hakkında

BellaPais Konutları Ankara İncek’te 30 bin metrekarelik bir alanda yaşama kazandırılıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçeneklerinin yer aldığı proje toplam 433 konuttan meydana geliyor. Teslimlerin Mart 2021’de yapılması planlanan İncek BellaPais Konutları’nda fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor.

BellaPais Konutları projesi Barış İnşaat tarafından Ankara İncek’te yaşama kazandırılıyor. 30 bin metrekare üzerinde yükselen İncek BellaPais Konutları’nda 18 farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçeneklerinden oluşan 433 daire yer alıyor.

İNCEK BELLAPAİS KONUTLARI DAİRE FİYATLARI

İncek BellaPais Konutları’nda yer alan dairelerin büyüklükleri 61 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

2’si yatay 3’ü dikey 5 bloktan meydana gelen İncek BellaPais Konutları’ndaki 1+1’ler 61,27 metrekare ile 76,71 metrekare, 2+1’ler 105 metrekare ile 149,12 metrekare arasında, 3+1’ler 122,43 metrekare ile 260,35 metrekare arasında, 4+1’ler 172,40 metrekare ile 289,10 metrekare arasında, 5+1’ler ise 244,69 metrekare büyüklükte tasarlandı.

İNCEK BELLAPAİS KONUTLARI FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

1+1 daireler 300 bin TL’den

2+1 daireler 500 bin TL’den

3+1 daireler 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede en yüksek daire fiyatı 1 milyon 400 bin TL olarak belirlendi Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu İncek BellaPais Konutları’nda teslim tarihi Mart 2021 olarak planlandı.

KIBRIS’IN BELLAPAİS KÖYÜ’NDEN GÖZ ÖNÜNE ALINDI

Kıbrıs’ın Bellapais Köyü’nden adını alan proje “Burda bir köy var yakında, bu köy sizin köyünüz…” sloganıyla hayata geçiriliyor. Yarısı sosyal yaşam alanlarına ayrılan İncek BellaPais Konutları’nda her bloğun ön kısmı, adını aldığı Bellapais Köyü konseptinde inşa ediliyor. Konut sakinlerinin bu alanlarda lüks yaşam içinde köy yaşamının doğal güzelliklerini de görebilmesi hedeflendi.

Projede yer alan BellaPais Köyü için 8 bin 500 metrekarelik bir alan ayrıldı. Burada göletler, kafeler, köy evleri, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, değirmenler, taş yollar, köy çeşmesi, piknik alanları yer alacak. Tenis kortu, basketbol sahası ve koşu parkuru da bu köy içinde bulunan alanlar arasında.

YÜKSEK TAVANLARLA FERAH ALANLAR SUNAN DAİRELER

Yüksek tavanlı dairelere sahip İncek BellaPais Konutları’nda konut sakinleri için ferah bir ortam oluşturuluyor. Dairelerdeki tavan yükseklikleri net 3.20 metre, kapı yükseklikleri ise net 2.60 metre olarak tasarlandı.

Isıtma sistemi yerden ısıtma olarak yapılan konutlarda dairelerde vestiyer odası, çamaşır odası, yatak odasında ebeveyn giyinme odası, fonksiyonel dolaplar, mutfaklarda ankastre davlumbaz, ocak, fırın standart olarak yer alıyor.

AYRICALIKLARIYLA BAMBAŞKA BİR PROJE

İncek BellaPais Konutları projesi sosyal donatı zenginliğiyle dikkat çekiyor. Proje içerisinde sosyal tesis, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, spa, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, göletler ve kafeler yer alıyor.

Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı’na 3.90 kilometre mesafede konumlanan İncek Bellapais Konutları projesi; İncek Bulvarı’na 7.30 kilometre, Eskişehir yoluna 11 kilometre, Konya yoluna 12 kilometre, Kızılay’a 23 kilometre, Metro’ya ise 8.70 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor.

İncek BellaPais Konutları’nda yer alacak konut sakinleri için sunulan ayrıcalıklar şöyle:

Kafe

Geniş yeşil alanlar

Çocuk oyun alanları

Spor tesisleri

Yürüyüş alanları

Yüzme havuzu

Fitness salonu

Sauna

Otopark

Güvenlik

İncek BellaPais Konutları Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum