EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İmga Portall Kurtköy

İstanbul Anadolu / Pendik

İmga Portall Kurtköy Resimleri

İmga Portall Kurtköy Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

İmga Portall Kurtköy İç Resimleri


İmga Portall Kurtköy Plan ve krokileri

İmga Portall Kurtköy Hakkında

Karma konseptte tasarlanan İmga Portall, İstanbul Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanı’nın hemen yanı başında yükseliyor. 1+1 ve 2+1 seçenekleri bulunan İmga Portall’da fiyatlar 385 bin TL’den başlıyor. Projede teslimlerin Ekim 2019’da yapılması hedefleniyor.

İmga Group’un projesi İmga Portall, 1+1 ve 2+1 seçenekleri ile İstanbul Kurtköy’de inşa ediliyor. Karma konseptte tasarlanan İmga Portall’da ofisler, cadde dükkanları, mağaza ve restoranlar yer alıyor.

4 bloktan meydana gelen İmga Portall’da toplam 228 adet konut yer alıyor. 1+1 dairelerin büyüklükleri 78, 84, 98 ve 100 metrekare arasında değişirken 2+1 daireler ise 120 ve 122 metrekareden oluşuyor.

İmga Portall’da 470 yataklı otel, 72 adet home ofis ve 156 adet ofis de yer alıyor.

İMGA PORTALL DAİRE FİYATLARI

İmga Portall’da 1+1 dairelerin fiyatı 385 bin TL ile 425 bin TL arasında değişiyor. 2+1 daire fiyatları ise 569 bin TL ile 589 bin TL arasında.

İmga Portall projesinde yüzde 30 peşinat ödemesi ile konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel ise 36 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. Ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri de sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

FERAH BİR YAŞAM

İmga Portall’da yer alan konutların tavan yüksekliği 4 metre iken bu oran dükkanlar da ise 4,5 metreye çıkıyor. Bununla birlikte konut ve dükkanlarda ferah bir yaşam hedefleniyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın hemen yanı başında yükselen İmga Portall projesinde konut teslimlerinin Ekim 2019’da gerçekleşecek.

METROYA YÜRÜME MESAFESİNDE

İmga Portall; İstanbul’un teknoloji, bilişim ve iletişim merkezlerine çok yakın bir konuma sahip noktada bulunuyor. TEM otoyolunun yanı başında inşa edilen proje Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 2 dakika uzaklıkta. Kurtköy-Sabiha Gökçen metro hattı ise projeye yürüme mesafesi uzaklığında.

MODERN MİMARİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Proje, modern mimarisiyle ön plana çıkıyor. Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, tenis kortu, bilardo, yürüyüş alanları gibi birçok sosyal olanak da projenin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

İmga Portall Kurtköy Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Müzik Odası Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Tenis Kortu

Ulaşım

Metro TEM
Projeyle ilgileniyorum