EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İkon Bodrum

Muğla / Bodrum

İkon Bodrum Resimleri

İkon Bodrum Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

İkon Bodrum İç Resimleri


İkon Bodrum Plan ve krokileri

İkon Bodrum Hakkında

İkon Bodrum projesi Muğla’da hayata geçiriliyor. 12 bin metrekare üzerinde yükselen projede 2+1, 3+1 ve 5+1 dubleks villa seçenekleri yer alıyor. 46 adet daire, 6 adet villa ve 12 adet ticari ünitenin yer aldığı İkon Bodrum’da teslimler hemen yapılıyor.

İkon Bodrum projesi May Yapı tarafından Muğla Bodrum’da hayata geçiriliyor. Proje, 12 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Karma konseptte tasarlanan projede 40 adet daire ve 6 adet villa olmak üzere toplam 46 adet konut ve 12 adet ticari ünite yer alıyor.

İKON BODRUM DAİRE FİYATLARI

Projede yer alan 2+1 dairelerin büyüklüğü brüt 106 metrekare, 3+1 dairelerin büyüklüğü brüt 127 metrekare, 5+1 tipindeki dubleks villaların büyüklüğü ise brüt 336 metrekare olarak tasarlandı.

İKON BODRUM FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

2+1 üst kat fiyatı 700 bin TL,

2+1 bahçe katı fiyatı 750 bin TL,

3+1 üst kat fiyatı 875 bin TL,

4+1 bodrum katlı daire fiyatı 1 milyon 200 bin TL,

6+1 bodrum katlı daire fiyatı 1 milyon 450 bin TL,

Müstakil villa fiyatı ise 2 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

3+1 bahçe katı tipindeki dairelerin tükendiği İkon Bodrum’da teslimler hemen gerçekleşiyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen İkon Bodrum’da kira gelirinin 3 bin TL’den başlaması öngörülüyor.

İkon Bodrum’da yer alan ticari ünitelerin fiyatları ise 3 milyon 250 bin TL + KDV ile 5 milyon TL + KDV arasında değişiyor.

ULAŞILABİLİR LOKASYONLARLA DİKKAT ÇEKİYOR

Tatilin başkenti olarak bilinen Bodrum’da yükselen İkon Bodrum projesi merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor. Eğitim kurumlarına yakın konumda yükselen İkon Bodrum; Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi, Marmara Koleji, TED Koleji kampüslerine yakın konumda. Proje ayrıca özel anaokulları ve devlet okullarının bulunduğu yerleşim merkezine yakın bir konumda yer alıyor.

İkon Bodrum projesi Bodrum – Turgutreis karayoluna bakan cepheli mağazaları ile ön plana çıkıyor. Ticaret ve alışveriş merkezi Ortakent’te konumlanmasıyla da büyük dikkat çekiyor.

İkon Bodrum projesi; Acıbadem Hastanesi, Kipa, Bodrum’un en popüler alışveriş merkezi Midtown ve Metro Gross Market’e 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje ayrıca Bodrum Golf ve Tenis Kulübü, Aqua Park gibi birçok spor ve eğlence tesislerine komşu konumda yükseliyor.

İkon Bodrum Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum