EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İki Yaka Fikirtepe

İstanbul Anadolu / Kadıköy

İki Yaka Fikirtepe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

İki Yaka Fikirtepe Hakkında

Barsan Yapı tarafından Fikirtepe'de hayata geçirilen İki Yaka Fikirtepe projesinde büyüklükleri 68 metrekare ile 183 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 575 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra cadde mağazalarının da bulunduğu İki Yaka Fikirtepe'de teslimlere Haziran 2019'da başlanması planlanıyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının İstanbul'daki gözde lokasyonlarından Fikirtepe'de geliştirilen İki Yaka Fikirtepe projesinde lansman öncesi satışlara başlandı. Ön satış dönemine özel olarak 257 adet konutun satışa sunulduğu projede; 1+1 dairelerin fiyatları 515 bin TL ile 765 bin TL arasında, 2+1 dairelerin fiyatları 783 bin TL ile 1 milyon 189 bin TL arasında, 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 300 bin TL ile 1 milyon 600 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Ön satış dönemine özel yüzde 5 indirimin devam ettiği İki Yaka Fikirtepe'den tamamı peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 20 oranında indirim fırsatı sunuluyor. 25 katlı iki kuleden meydana gelen projeden 1+1 daire alanlara Hyundai i10, 2+1 daire alanlara Hyundai i20, 3+1 daire alanlara ise Hyundai i30 model araba hediye ediliyor. İki Yaka Fikirtepe'nin sosyal donatı alanları arasında yarı açık yüzme havuzu, seyir terası, yürüyüş parkuru, açık spor alanları, fitness salonu, sauan, buhar odası, çocuk parkı, kapalı oyun alanları ve kapalı otopark bulunuyor.

İki Yaka Fikirtepe Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Marmaray Metrobüs
Projeyle ilgileniyorum