EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ihlamur Konakları Florya

İstanbul Avrupa / Bakırköy

Ihlamur Konakları Florya Resimleri

Ihlamur Konakları Florya Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ihlamur Konakları Florya İç Resimleri


Ihlamur Konakları Florya Plan ve krokileri

Ihlamur Konakları Florya Hakkında

Ihlamur Konakları projesi İstanbul Florya’da 11 bin metrekare üzerinde yükseliyor. 2+1’den 6+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı projede toplam 73 daire yer alıyor. Ihlamur Konakları’nda teslimlerin Ağustos 2018’de yapılması planlanıyor.

Florya’da Beyaz İnşaat tarafından İstanbul Florya’da hayata geçirilen Ihlamur Konakları, 11 blok üzerinde yükseliyor. 11 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen proje toplam 73 daire yer alıyor.

IHLAMUR KONAKLARI FİYAT LİSTESİ

Az katlı yapısı ve akıllı ev sistemiyle dikkat çeken Ihlamur Konakları; 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçeneklerinde tasarlandı.

Ihlamur Konakları’nda daire fiyatları 1 milyon 900 bin TL’den başlıyor. Ağustos 2018’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanan Ihlamur Konakları’nda kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

MARMARA DENİZİ SAHİLİNE KADAR UZANAN PROJE

E5 yolunda başlayan proje, Florya’da Marmara Denizi sahiline kadar uzanıyor.

Atatürk Havaalanı, Florya Korusu ve Florya Atatürk Ormanı’nın yanı başında inşa edilen proje AVM’lere yakınlığıyla ön planda.

A Plus’a 10 dakika uzaklıkta yer alan Ihlamur Konakları, Aqua Florya AVM’ye (İstanbul Akvaryum) ve Flyinn AVM’ye ise 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

8 BİN METREKARELİK PEYZAJ ALANI

8 bin metrekare yeşil peyzaj alanı bulunan projede dinlenme ve stres imkanı sunulan Ihlamur Konakları’nda ikişer adet hamam ve sauna yer alıyor. Toplantı ve çok amaçlı salonları, fitness salonu, vitamin bar, açık ve kapalı yüzme havuzları projede yer alan sosyal olanaklar arasında.

Ayrıca Ihlamur Konakları’nda hem büyükler hem de küçükler için ayrı ayrı düşünülmüş yüzme havuzları yer alıyor. Açık ve kapalı seçenekleri bulunan havuzlarda yaz-kış demeden yüzme fırsatı sunuluyor.

7/24 GÜVEN İÇİNDE BİR YAŞAM

Ihlamur Konakları Florya’da planlanan kamera sistemi ve güvenlik hizmetiyle, site sakinleri daima koruma altında olduğunu hissedecek. Kapalı otoparka sahip olan Ihlamur Konakları projesinde sadece site sakinleri değil araçlar da daima güven altında.

Ihlamur Konakları Florya Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum