EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İdealist Cadde

İstanbul Anadolu / Şile

İdealist Cadde Resimleri

Projeyle ilgileniyorum

İdealist Cadde Hakkında

İdealist Cadde projesi, Emlak Konut GYO güvencesiyle İdealist GYO tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Şile’de inşa edilen İdealist Cadde; 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks seçenekleri olmak üzere toplam 45 adet konuttan meydan geliyor. Ön talep toplanan İdealist Cadde Şile’de satışların önümüzdeki haftalarda başlaması bekleniyor.

İdealist Cadde projesi, Emlak Konut GYO güvencesiyle İdealist GYO tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Şile’de inşa edilen İdealist Cadde; 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks seçenekleri olmak üzere toplam 45 adet konuttan meydan geliyor. Projede ayrıca 13 adet dükkan da yer alıyor.

İDEALİST CADDE ŞİLE KONUT FİYATLARI

İdealist Cadde Şile’deki dairelerin brüt ve net büyüklükleri, fiyat listedi, ödeme seçenekler ve teslim tarihi gibi detaylar henüz belli değil. İdealist Cadde Şile ile ilgili tüm detaylı ve güncel bilgilere, İdealist Yapı tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Üç bloktan meydana gelen İdealist Cadde Şile projesi, 3. Çevreyolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakın mesafede konumlanıyor. Birçok üniversiteye de yakın mesafede yükselen İdealist Cadde; Şile İskelesi, Ayazma Plajı ile İstanbul-Şile Otoyolu’na 1.5 kilometre, Işık Üniversitesi’ne 5 kilometre, Çekmeköy’e 50 kilometre, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 62 kilometre, Kadıköy’e ise 70 kilometre yakınlıkta yer alıyor.

Zengin sosyal yaşam alanlarının sunulduğu İdealist Cadde’de kafe, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları gibi birçok farklı yaşam alanı yer alıyor.

AZ KATLI MİMARİSİYLE ÖNE ÇIKIYOR

Az katlı mimarisiyle öne çıkan İdealist Cadde, bölgenin doğal yapısına uygun olarak tasarlandı. İdealist Cadde; Saklı Göl, Deniz Feneri, Kumbaba Plajı, Şile Kalesi gibi doğal ve tarihi değerlere sahip bir konumda yükseliyor.

Ön talep toplanan İdealist Cadde’de sunulan olanaklar şöyle:

 1. Kafe
 2. Yüzme havuzu
 3. Fitness salonu
 4. Sauna
 5. Güneşlenme terası
 6. Basketbol sahası
 7. Bisiklet parkuru
 8. Yürüyüş alanları
 9. Yeşil alan
 10. Otopark
 11. Güvenlik

İdealist Cadde Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum