EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Huzurlu Marmara

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Huzurlu Marmara Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Huzurlu Marmara Hakkında

Huzurlu İnşaat'ın Beylikdüzü'nde konumlandırdığı Huzurlu Marmara projesinde toplam 500 konuta yer veriliyor. Alanları 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutların yer aldığı Huzurlu Marmara'da teslimlere Ekim 2018'de başlanması planlanıyor.

Satış ve inşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Huzurlu Marmara projesinde sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor. İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Beylikdüzü'nde 27 bin metrekare arazi üzerinde geliştirilen Huzurlu Marmara projesinde fiyatlar 385 bin TL ile 817 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 1 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen proje tamamlandığında yatırımcısına yüzde 100'ün üzerinde prim kazandıracağı öngörülüyor.

Satışa çıktığı ilk bir aylık süreçte yüzde 67'si sahiplerini bulan Huzurlu Marmara projesi hakkında konuşan Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, "Projemizden daire alanlar çok kazançlı. Çünkü projemizde aklınıza gelebilecek her türlü sosyal donatı ve aktivasyon alanları mevcut. Deniz manzaralı dairelerimizi yeşille buluşturduk ve projemizin yüzde 85’ini yeşil alana ayırdık. Denizi, yeşili ve huzuru bu projede buluşturduk. Projemizin yer aldığı bu bölge kısa zaman içerisinde İstanbul’un ikinci Florya’sı olacaktır" dedi.

Huzurlu Marmara Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metrobüs
Projeyle ilgileniyorum