Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

House’n Garden Selection

Çanakkale / Çanakkale

House’n Garden Selection Resimleri

House’n Garden Selection Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

House’n Garden Selection Plan ve krokileri

House’n Garden Selection Hakkında

House’n Garden Selection projesi Çanakkale Güzelyalı’da 2 bin 885 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılıyor. Self Housing modelinin uygulandığı House’n Garden Selection projesinde fiyatlar 410 bin TL’den başlıyor. House’n Garden Selection’da teslim tarihi Haziran 2019 olarak belirlendi.

Mim İnşaat tarafından Çanakkale Güzelyalı’da hayata geçirilen House’n Garden Selection projesi 2 bin 885 arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 2 bin 450 metrekare inşaat alanına sahip olan proje Türkiye’de ilk kez uygulanan “Self Housing” modeli ile yaşama kazandırılıyor.

HOUSE’N GARDEN SELECTİON KONUT FİYATLARI

“Self Housing” sistemi ile konut sahibine hem daire tipini hem de 4 farklı bahçe konseptinden birini seçerek evini istediği blokta yerleştirme fırsatı sunuluyor. Projede büyüklükleri 80 metrekare, 95 metrekare, 132 metrekare ve 172 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 6 farklı konut tipi sunuluyor. House’n Garden Selection’da her konuta özel bahçe veya teras alanları da bulunuyor.

House’n Garden Selection projesinde fiyatlar 410 bin TL’den başlıyor. Fiyat, seçilen özelliklere göre artabiliyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu House’n Garden Selection’da konut teslimlerinin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

KONUT ALICILARININ ZEVKİNE GÖRE İNŞA EDİLİYOR

Konut alıcılarının isteklerine göre tek kat veya dubleks, 2 veya 3 oda, bahçe veya teras gibi seçenekler sunuluyor. Projede yer alan bahçe ve teraslar ateş, su, metal ve ahşap konseptinde tasarlanıyor. Yine bu seçim konut alıcılarının tercihine bırakılıyor.

House’n Garden Selection projesinde konut sahiplerine geniş bahçe ve teraslarda bulunan hobi alanlarını istedikleri gibi şekillendirme fırsatı sunuluyor. Böylece saksı ve bahçelerle konut sahiplerinin kendilerine ait bir alan oluşturması hedeflendi. Ayrıca konut sahiplerinin kendi çiçekleri, sebze ve meyveleri için verimli bir alan oluşturulmuş oldu.

SAHİLE 130 METRE MESAFEDE YÜKSELİYOR

Konumu ile dikkat çeken House’n Garden Selection projesi; Çanakkele merkeze 12 kilometre, Kepez’e 6 kilometre, Dardanos’a 3 kilometre, Çanakkale Boğazı ve kumsala ise sadece 130 metre mesafede inşa ediliyor.

“SELF HOUSING” NEDİR?

Belirlenen alan üzerinde seçilen dairenin istenilen bahçe konsepti ile yerleştirilmesine “Self Housing” adı veriliyor. Daire ve konsept seçenekleri belirlendikten sonra “Lego” oynar gibi daireler yeni sahipleri tarafından istenilen binalarda konumlandırılıyor. Böylece her kullanım amacı ve ihtiyaca yönelik daire büyüklüğü, keyif ve hayallere göre bahçe konsepti ortamı sağlanmış oluyor.

House’n Garden Selection Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru
Projeyle ilgileniyorum