EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Helenium Sky Suite

İstanbul Anadolu / Kartal

Helenium Sky Suite Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Helenium Sky Suite Hakkında

Başarır İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilen Helenium Sky Suite projesinde büyüklükleri 56 metrekare ile 166 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Toplam 210 konutun bulunduğu Helenium Sky Suite'de teslimlere Mart 2019'da başlanması planlanıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 60 oranında prim sağlayacağı tahmin edilen Helenium Sky Suite projesinde satış ve inşaat çalışmaları devam ediyor. İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Kartal Yakacık'ta 5 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Helenium Sky Suite projesi tek bloktan meydana geliyor. Aydos Ormanı'nın yanı başında inşa edilen proje; metro ve E-5'e 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 10 dakika mesafede yer alıyor.

Şirket bünyesinde vade farksız 40 ay taksit imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen Helenium Sky Suite projesinde 1+1 daireler 345 bin TL'den, 2+1 daireler 410 bin TL'den, 3+1 daireler ise 650 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi bulunuyor.

Helenium Sky Suite Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro E-5
Projeyle ilgileniyorum