EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hava Kent

İstanbul Avrupa / Eyüp

Hava Kent Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Hava Kent Hakkında

S.S CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi’nin Eyüp’te hayata geçirdiği Hava Kent projesinde büyüklükleri 60 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 4.000 konut yer alıyor. Hava Kent’in Mart 2020’de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

3. Havalimanı’na olan yakınlığıyla dikkat çeken Hava Kent projesi toplam 4 etaptan meydana geliyor. Yatırımcısına yüzde 50 oranında prim vadeden proje özellikle yeni havalimanı çalışanları tarafından büyük ilgi görüyor. İnşaat çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanan Hava Kent projesinde dairelerin minimum 1.000 TL’den kiracı bulacağı tahmin ediliyor.

Bölgenin en büyük markalı konut projesi olarak inşa edilecek olan Hava Kent projesinde fiyatlar 150 bin TL ile 270 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. İlk etap satışlarının tamamlandığı projenin ikinci etabından daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları sunuluyor. 1+1 daireler için 10 bin, 2+1 daireler için 15 bin, 3+1 daireler için 20 bin TL peşinat ödenmesi gereken Hava Kent’ten 1.000 TL’den başlayan taksitlerle daire satın alınabiliyor.

Havalimanı ve ona entegre olan metro hattının hizmete açılmasıyla birlikte daha da değerleneceği öngörülen Hava Kent projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness salonu, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, yürüyüş parkuru, peyzaj alanları, kamelya, açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Hava Kent Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum