EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hakyapı Onlife

İstanbul Anadolu / Pendik

Hakyapı Onlife Resimleri

Hakyapı Onlife Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Hakyapı Onlife İç Resimleri


Hakyapı Onlife Plan ve krokileri

Hakyapı Onlife Hakkında

Hakyapı Onlife projesi İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te 16 bin 86 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Hakyapı Onlife projesi toplam 429 konuttan meydana geliyor. Fiyatların 316 bin TL’den başladığı Hakyapı Onlife’da teslim tarihi Ocak 2020 olarak planlandı.

Hak Yapı tarafından hayata geçirilen Hakyapı Onlife projesi İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te 16 bin 86 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Hakyapı Onlife projesi toplam 429 konuttan meydana geliyor. Projede ayrıca 15 ticari ünite de yer alıyor.

HAKYAPI ONLİFE KONUT FİYATLARI

Hakyapı Onlife projesinde yer alan konutlar brüt 85 metrekare ile 157 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Projede yer alan 2+1 daireler 85 metrekare ile 106 metrekare, 3+1 daireler ise 128 metrekare ile 157 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

HAKYAPI ONLİFE FİYAT LİSTESİ (MAYIS 2018)

2 odalı daireler 316 bin TL’den,

3 odalı daireler 447 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede metrekare bazında ise fiyatlar 3 bin 492 TL’den başlıyor.

Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen Hakyapı Onlife’da kalan bedel için 60 ay vade imkanı sunuluyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin de yer aldığı projede teslim tarihi Ocak 2020 olarak planlandı.

10 KATLI BLOKLARDAN MEYDANA GELİYOR

10 bloktan meydana gelen Hakyapı Onlife; zemin üzeri 9 katlı A, B, C, D, E, F, I, J bloğu ile zemin üzeri 10 katlı H ve G bloğundan meydana geliyor.

Sosyal donatı zenginliğiyle dikkat çeken Hakyapı Onlife Pendik’de yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, fitness salonu, sauna, spor alanları ve peyzaj alanları gibi aktivite alanları yer alıyor.

Yaşamın Ocak 2020’de başlayacağı Hakyapı Onlife projesinde yer alacak olan konut sakinlerine sunulan ayrıcalıklar şöyle:

  1. Yüzme havuzu
  2. Çocuk oyun alanları
  3. Yürüyüş alanları
  4. Fitness salonu
  5. Sauna
  6. Spor alanları
  7. Peyzaj
  8. Açık otopark
  9. Kapalı otopark
  10. Güvenlik

Hakyapı Onlife Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum