EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Green Park Aydın

Aydın / Aydın

Green Park Aydın Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Green Park Aydın Hakkında

Zeyko İnşaat tarafından Aydın'da 11 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Green Park Aydın projesinde 160 konuta yer veriliyor. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Green Park Aydın'da büyüklükleri 166 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Geliştirdiği projelerle Aydınlı yatırımcıları markalı konut projelerinin ayrıcalıklarıyla tanıştıran Zeyko İnşaat, Green Park Aydın projesinde çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor. Teslim için gün sayan projede yer alan sınırlı sayıda daire de sahiplerini bekliyor. Daire fiyatlarının 290 bin TL ile 440 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Green Park Aydın projesinden yüzde 30 peşinatla banka kredisi kullanarak ya da kişiye özel ödeme koşullarından yararlanarak konut sahibi olunabiliyor.

Tamamlandığında dairelerin 1.500 TL ile 2 bin TL arasında değişen fiyatlarla kiracı bulabileceği öngörülen Green Park Aydın projesi sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. İzmir-Aydın otoyoluna 100 metre, Aydın şehir merkezine 1 kilometre, Forum Aydın'a 2 kilometre mesafede yükselen projede; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi ve açık otopark bulunuyor.

Green Park Aydın Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum