EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Grando Bayraklı

İzmir / Bayraklı

Grando Bayraklı Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Grando Bayraklı Hakkında

Grando İnşaat tarafından İzmir Bayraklı'da konumlandırılan Grando Bayraklı projesinde alanları 48 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. Toplam 42 konut, 20 villa ve 12 dükkanın yer aldığı Grando Bayraklı'da teslimlerin Haziran 2018'de başlaması planlanıyor.

Villa ve daire yaşamını bir arada sunan Grando Bayraklı'da satış ve inşaat çalışmaları devam ediyor. Lansmana özel fırsatlarla satışa çıkan Grando Bayraklı'dan banka kredisiyle ya da şirket bünyesinde vade imkanıyla kolayca konut sahibi olunabiliyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin edilen Grando Bayraklı projesinde kiraların minimum bin 500 TL'den başlayacağı öngörülüyor.

Metro ve denize yürüme mesafesinde yükselen Grando Bayraklı; Yaşar Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Forum Bornova ve İzmir Adalet Sarayı'na ise birkaç dakikalık uzaklıkta yükseliyor. Projede yer alan 1+1 daireler 220 bin TL ile 260 bin TL arasında, 2+1 daireler 380 bin TL ile 450 bin TL, 3+1 daireler 650 bin TL ile 780 bin TL, 4+1 daireler ise 1 milyon 80 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Grando Bayraklı Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum