EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Golden River Termal Kent

Hatay / Antakya

Golden River Termal Kent Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Golden River Termal Kent Hakkında

Alkanlar Yapı tarafından Antakya’da geliştirilen Golden River Termal Kent projesinde büyüklükleri 153 metrekare ile 292 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 200 konuta yer veriliyor. Golden River Termal Kent’in teslimlerine Haziran 2018’de başlanması planlanıyor.

Medeniyetin kalbi Hatay’ın Antakya ilçesinde inşa edilen Golden River Termal Kent projesi 7 blok halinde yükseliyor. Termal otel konseptinde tasarlanan Golden River Termal Kent projesinde 3+1 daireler 153 metrekare, 4+1 daireler 172 metrekare ile 190 metrekare, 5+1 dubleks daireler 292 metrekare, 6+1 dubleks daireler ise 239 metrekare ile 265 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor.

Ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı Golden River Termal Kent’te 3+1 daireler 270 bin TL’den, 4+1 daireler 315 bin TL’den, 6+1 daireler ise 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Sosyal donatı alanları arasında çocuk ve gençlere yönelik mekanlar, termal sıcak su havuzları, Türk hamamları, SPA ve masaj odalarına yer verilen Golden River Termal Kent’te market, fırın, kasap ve kuaför salonları da yer alıyor.

Golden River Termal Kent Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum