EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gökdelen Kule

Samsun / Atakum

Gökdelen Kule Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Gökdelen Kule Hakkında

Samsun Atakum’da hayata geçirilen Gökdelen Kule projesi, 20 bin metrekare üzerinde yükseliyor. Tamamı büyüklükleri 187 metrekare ile 256 metrekare arasında değişen 4+1 dairelerden oluşan Gökdelen Kule’de teslimler hemen yapılıyor.

STU İnşaat’ın tasarlayarak Samsun Atakum’da hayata geçirdiği Gökdelen Kule projesi 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 30 katlı 2 bloktan oluşan Gökdelen Kule projesinde toplam 208 konuttan meydana geliyor.

GÖKDELEN KULE DAİRE FİYATLARI

Tamamı 4+1 konutlardan oluşan projede net daire büyüklükleri ise 187 metrekare ile 256 metrekare arasında değişiyor.

Gökdelen Kule projesinde 4+1 daire fiyatları 645 bin TL’den başlayıp 915 bin TL’ye kadar yükseliyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor.

Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen Gökdelen Kule’de geri kalan ödeme ise banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

Projede yeni ev sahiplerine daire teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.

YEŞİL BİNA SERTİFİKASI’NA ADAY

Yeşil bina sertifikalarına aday olmasıyla dikkat çeken Gökdelen Kule projesi bu özelliğiyle dikkat çekiyor. Yeşil bina konseptinde tasarlanan Gökdelen Kule projesinin inşaatında çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen, enerjiyi ve suyu daha az harcayan, kaynakları ve malzemeleri daha verimli kullanan proje olma özelliği taşıyor.

17 BİN METREKARESİ YEŞİLE AYRILDI

Gökdelen Kule projesinin 17 bin metrekaresi yeşil alana ayrıldı. Sosyal tesisleri ve bahçe düzenlemelerinin yanı sıra modern daireleri ile öne çıkan Gökdelen Kule projesinde birçok sosyal olanak yer alıyor.

Çocuk ve yetişkinler için ayrı ayrı havuzu bulunan Gökdelen Kule projesinde, çocuklara özel oyun alanları da yer alıyor. Bunun yanı sıra projede, spor aktivitelerinin aksamaması için tasarlanan futbol sahası, basketbol sahası ve tenis kortu yer alıyor.

Güneşlenme terası, kapalı otopark, misafir otoparkı, yürüyüş alanları ve 7/24 güvenlik sistemi ve çalışanları da Gökdelen Kule’de yer alan diğer detaylar arasında.

Gökdelen Kule Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum