EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gardenya Torbalı

İzmir / Torbalı

Gardenya Torbalı Resimleri

Gardenya Torbalı Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Gardenya Torbalı Plan ve krokileri

Gardenya Torbalı Hakkında

İzmir Torbalı’da hayata geçirilen Gardenya Torbalı projesi, iki etaptan meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Gardenya Torbalı’da konut büyüklükleri 70 ile 147 metrekare arasında değişiyor. Konut fiyatlarının 205 bin TL’den başladığı Gardenya Torbalı’da 1. Etap teslimleri hemen yapılıyor. 2. Etap teslimlerinin ise 2019 yılı sonunda yapılması planlanıyor.

Manas Grubu tarafından İzmir Torbalı’da hayata geçirilen Gardenya Torbalı projesi 2 etaptan meydana geliyor. 1+1 , 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Gardenya Torbalı’da toplam 245 konut bulunuyor. Gardenya Torbalı’daki konutların büyüklükleri ise 70 ile 147 metrekare arasında değişiyor.

GARDENYA TORBALI KONUT FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Gardenya Torbalı projesinde yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel ise banka kredisi ile ödenebiliyor.

Gardenya Torbalı 1. Etap’ta yer alan konutların fiyatları 370 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliğine göre 395 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Gardenya Torbalı 2. Etap’ta yer alan konutların fiyatları ise 205 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Fiyatlar, konutların büyüklüğü ve özelliğine göre 320 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Projede kişiye özel farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor. Gardenya Torbalı’da 1. Etap’ta yer alan konutların teslimleri hemen yapılıyor. 2. Etap teslimlerinin ise 2019 yılı sonunda yapılması planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Gardenya Torbalı; İzmir Adnan Menderes Havalimanına 18 dakika, en yakın özel hastaneye ve İZBAN’a 4 dakika, otobana 5 dakika, devlet hastanesine 9 dakika, adliyeye ise 10 dakika mesafede konumlanıyor.

YÜKSEK KATLI BİNALARIN SIKIŞIKLIĞINDAN UZAKTA

Gardenya Torbalı, yüksek katlı binaların sıkışıklığından uzak, modern ve güvenli yaşam konsepti olarak tasarlandı. Gardenya Torbalı’da yer alacak olan konut sakinlerine kamelyalar, kafeler, dört mevsim yüzebileceğiniz yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı spor alanları sunuluyor.

Gardenya Torbalı Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum