EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gardenpark Evleri

Çanakkale / Çanakkale

Gardenpark Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Gardenpark Evleri Hakkında

Çelikbari İnşaat tarafından Çanakkale’de inşa edilen Gardenpark Evleri projesinde 148 konut ve 2 dükkana yer veriliyor. Büyüklükleri 115 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış konutların yer aldığı Gardenpark Evleri’nde teslimlere Ekim 2019’da başlanması planlanıyor.

Çanakkale’nin merkezinde 11 bin 666 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Gardenpark Evleri projesi 7 katlı 4 bloktan meydana geliyor. Toplam inşaat alanı 14 bin metrekare olan Gardenpark Evleri’nde konutların yanı sıra 2 adet dükkan ve şelalelerle bağlantılı 400 metrekare yüzey alanına sahip biyolojik gölet yer alıyor. Arazisinin 9 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında ise açık ve kapalı otopark, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, market, kreş, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, seyir terasları ve kamelyalar bulunuyor.

Daire fiyatlarının 300 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Gardenpark Evleri’nden daire satın almak isteyenlere yüzde 35 peşinatla kalanı teslimde ödeme imkanı sağlanıyor. Gardenpark Evleri projesi Çanakkale Devlet Hastanesi'ne 800 metre, Özlem Kayalı İlkokulu'na 1 kilometre, Arıburnu İlkokulu'na 900 metre, Gelibolu Milli Parkı'na 29 kilometre, Trio Antik Şehri'ne 35 kilometre, Bozcaada'ya 70 kilometre, Assos'a 90 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor.i

Gardenpark Evleri Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum