EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gala Batıkent

Ankara / Yenimahalle

Gala Batıkent Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Gala Batıkent Hakkında

Kızıltoprak Gayrimenkul'ün Ankara'da hayata geçirdiği Gala Batıkent projesinde toplam 1.675 konut ve 34 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 40 metrekare ile 70 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tiplerinde dairelerin bulunduğu Gala Batıkent'te teslimlere Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Ankara'nın hızla değerlenen lokasyonlarından Yenimahalle Batıkent'te 43 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Gala Batıkent projesi lokasyonunun yanı sıra sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Central Park'a 2, sağlık merkezlerine 3, AVM'lere 4, metroya ise 15 dakikalık mesafede yer alan Gala Batıkent'in sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness salonu, SPA, pilates ve jimnastik salonu, mini golf sahaları, cep sineması, peyzaj alanları, yürüyüş ve koşu yolları bulunuyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 30 oranında prim kazandırması planlanan Gala Batıkent projesinde 1+1 daireler 149 bin TL ile 399 bin TL arasında, 2+1 daireler ise 260 bin TL ile 400 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen Gala Batıkent'in bölgenin yeni buluşma noktası olması bekleniyor.

Gala Batıkent Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Müzik Odası Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum