EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Frezya Life

İstanbul Anadolu / Pendik

Frezya Life Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Frezya Life Hakkında

DNY Dinay İnşaat’ın Pendik’te hayata geçirdiği büyüklükleri 88 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 166 konut bulunuyor. Frezya Life’ın Ocak 2019’da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Anadolu yakasının en değerli yerleşim alanlarından Pendik’te geliştirilen Frezya Life projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 4 blok halinde tasarlanan Frezya Life’ta normal konutların yanı sıra dubleks tipinde konutlara da yer veriliyor. 3 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Frezya Life’ta 2+1 daireler 360 bin TL’den, 3+1 daireler ise 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarının beğenisine sunuluyor. Yüzde 30 veya yüzde 40 oranında peşinatla konut sahibi olunabilen projenin ödeme planına göre; peşinat sonrası kalan kısım için ise 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Ailelere yönelik tasarlanan Frezya Life projesinde stüdyo ve 1+1 tipinde konutlara yer verilmiyor. Teslimlerine bir yıldan az bir süre kalan Frezya Life projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülüyor. İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Frezya Life’ın sosyal donatı alanları arasında havuz, spor salonu, yürüyüş parkuru, kreş, mini futbol ve basketbol sahası, peyzaj alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Frezya Life Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum