EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fortis Sinanlı Kadıköy

İstanbul Anadolu / Kadıköy

Fortis Sinanlı Kadıköy Resimleri

Fortis Sinanlı Kadıköy Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Fortis Sinanlı Kadıköy İç Resimleri


Fortis Sinanlı Kadıköy Hakkında

Yiğit İdk Group ve Sinanlı Yapı ortaklığının Kadıköy'de inşa ettiği Fortis Sinanlı Kadıköy projesi 30 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Toplam bin 100 konutun yer aldığı projede alanları 59 metrekare ile 201 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor. Fortis Sinanlı Kadıköy'de dairelerin yanı sıra ticari üniteler de bulunuyor.

Anadolu yakasının sembolü konumundaki Kadıköy'de yükselen Fortis Sinanlı Kadıköy projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları devam ediyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yükselen Fortis Sinanlı Kadıköy, metro ve metrobüse olan yakınlığıyla yatırımcısına hem trafiksiz bir yaşam hem de yüksek oranda prim imkanı sunuyor.

Toplam 158 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan projedeki bin 100 konutun 649 adedi kat maliklerine ayrıldı. Ön talep döneminde büyük bir taleple karşılaşan projede, gelen talebin yarısının satışa dönüşeceği tahmin ediliyor. Lansman fırsatlarının devam ettiği Fortis Sinanlı Kadıköy projesinde 1+1 daireler 618 bin TL ile 1 milyon 606 bin TL arasında, 2+1 daireler 864 bin TL ile 1 milyon 843 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 1 milyon 282 bin TL ile 2 milyon 45 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tüm dairelerin Tarihi Yarımada, deniz ve Adalar manzarasına sahip olduğu projeden yüzde 5 peşinat, yüzde 15 ara ödeme ve yüzde 80 banka kredisiyle konut satın alınabiliyor. Sıfır faizle 36 ay vade imkanından yararlanmak içinse yüzde 30'luk peşinatı ödemek yeterli oluyor. Konut ve dükkanların yanı sıra sınırlı sayıda ofisin de bulunduğu projenin teslimlerine Mart 2019'da başlanması planlanıyor.

Fortis Sinanlı Kadıköy Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum