EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Folkart Time

İzmir / Bornova

Folkart Time Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Folkart Time Hakkında

Folkart Yapı tarafından İzmir'de hayata geçirilen Folkart Time projesinde büyüklükleri 37 metrekare ile 335 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 369 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra 271 ofis ve 46 ticari birimin de yer aldığı Folkart Time'da teslimlere Eylül 2018'de başlanması planlanıyor.

Bornova'da 27 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Folkart Time; konut, ticari alan, ofis ve kolej olmak üzere 4 farklı bölümden meydana geliyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği Folkart Time projesinde 35 bin 316 metrekarelik konut, 7 bin metrekarelik ticari ünite, 33 bin 547 metrekarelik ofis alanı bulunuyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülen Folkart Time'dan peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenler; yüzde 12 oranında indirim fırsatından faydalanabiliyor. Vade farksız 36 ay taksit imkanın da sunulduğu Folkart Time'ın ödeme planına göre; yatırımcılara yüzde 10 peşinatla kalanı teslimde ödeme fırsatı da sunuluyor. Folkart Time'da stüdyo daireler 318 bin TL'den, 1+1 daireler 419 bin TL'den, 2+1 daireler 682 bin TL'den, 3+1 daireler ise 1 milyon 49 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, SPA, fitness merkezi, basketbol sahası, kafe, restoran ve kapalı otoparkın yer aldığı Folkart Time projesi metroya olan yakınlığıyla yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadediyor.

Folkart Time Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum