EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Folkart Incity

İzmir / Bornova

Folkart Incity Resimleri

Folkart Incity Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Folkart Incity İç Resimleri


Folkart Incity Plan ve krokileri

Folkart Incity Hakkında

Folkart Yapı'nın İzmir Bornova'da hayata geçirdiği yeni projesi Folkart Incity toplam 700 konut ve 42 ticari birimden meydana geliyor. Eylül 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Folkart Incity'de alanları 49 metrekare ile 411 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daire tipleri yer alıyor.

İzmir'de hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına hem yüksek standartlarda bir yaşam hem de yüksek prim imkanı sunan Folkart Yapı, yeni projesi için rotasını Bornova Yeni Kent Merkezi'ne çevirdi. Daha önce hayata geçirdiği Folkart Time projesinde yatırımcısına yüzde 60, Folkart Life projesinde ise yüzde 70 oranında prim kazandıran şirket; en yeni projesi Folkart Incity'yi de geçtiğimiz günlerde görücüye çıkardı.

Projenin basın toplantısında konuşan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Her gün değerlenen ve önümüzdeki dönemde daha fazla değerlenmesi beklenen Bornova Yeni Kent Merkezi’ndeki Folkart Incity, gerçekten çok iddialı bir proje. Her yönüyle çok iddialı. Peyzajından spor alanlarına kadar, tüm özellikleriyle çok iddialı. Biz bugüne kadar tüm projelerimize güvendik. Hepsinin birbirinden farklı, övgüye değer özellikleri var. Ama Folkart Incity de en güvendiğimiz projelerin başında geliyor. Şaka bir yana, benim de oturduğum Narlıdere Folkart’ın tahtını sarsabilecek nitelikte bir projeyle karşınızdayız" dedi.

Lansman öncesi dönemde büyük talep gören Folkart İncity projesinde daire fiyatları 239 bin TL ile 1 milyon 349 bin TL arasında değişiyor. 475 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Folkart İncity projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Toplam 8 bloktan meydana gelen proje 32 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Proje arazisinin 18 bin 900 metrekarelik kısmı ise yeşil alanlara ayrılıyor.

Folkart Incity Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum