EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Folkart Ardıç Çeşme

İzmir / Çeşme

Folkart Ardıç Çeşme Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Folkart Ardıç Çeşme Hakkında

Folkart Yapı tarafından Çeşme'de konumlandırılan Folkart Çeşme Ardıç projesinde 27 suit daireye yer veriliyor. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Folkart Çeşme Ardıç'ta alanları 86 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

İzmir'de hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına hem yüksek kazanç fırsatı hem de doğayla iç içe bir yaşam vadeden Folkart Yapı, Çeşme'de konumlandırdığı projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Folkart Hills Çeşme ve Folkart Blue Çeşme projelerinde hızlı bir şatış grafiği yakalayan şirket, yeni projesi Folkart Çeşme Ardıç'ta satışlara başladı.

Sunduğu sosyal olanakların yanı sıra lokasyonuyla da dikkat çeken Folkart Ardıç Çeşme projesi Ilıca Plajı'na 1 kilometre, Paşalimanı Koyu'na 1,75 kilometre, Altın Yunus Marina'ya 3,5 kilometre, Alaçatı Çarşı'ya 4 kilometre, Port Alaçatı Marina ve Aya Yorgi Koyu'na 6,5 kilometre, Çeşme Marina'ya 7 kilometre mesafede yer alıyor.

Folkart Çeşme Ardıç'ta 1+1 daireler 301 bin euro ile 323 bin euro arasında, 2+1 daireler 680 bin euro ile 894 bin euro arasında, 3+1 daireler 1 milyon 18 bin euro ile 1 milyon 119 bin euro arasında, 4+1 daireler ise 1 milyon 442 bin eurodan satışa sunuluyor.

Folkart Ardıç Çeşme Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum