EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fenix 84

Antalya / Muratpaşa

Fenix 84 Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Fenix 84 Hakkında

Fenix 84, Antalya Muratpaşa’da hayata geçiriliyor. Şehrin ilk kentsel dönüşüm projesi olan Fenix 84, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşuyor. Daire fiyatlarının 580 bin TL’den başladığı Fenix 84’te teslimlerin Mart 2019’da yapılması planlanıyor.

Fenix 84, Fenix Yapı tarafından Antalya Muratpaşa’da hayata geçiriliyor. Yeşil bina konseptinde tasarlanan proje, 8 bin 400 metrekarelik bir arsa alanı üzerinde 6 bloktan meydana geliyor.

FENİX 84 FİYAT LİSTESİ

Antalya’nın ada bazlı ilk kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan Fenix 84, toplam 156 konuttan meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 17 farklı konut tipi bulunan Fenix 84’teki dairelerin büyüklükleri 151 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan dairelerin fiyatı, metrekaresi ve oda sayısına göre 580 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiyor.

Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabilen Fenix 84’te kalan konut bedeli ise 10 yıl yüzde 1.03, 5 yıl için ise 0.91 faizle taksitlendirilebiliyor. Şirket bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

Projede daire sahiplerine teslimlerin Mart 2019’da yapılması planlanıyor.

HAVUZUYLA ÖN PLANA ÇIKIYOR

Fenix 84, 253 metrekarelik havuzuyla ön plana çıkıyor. Bunun dışında projede; çocuklara özel tasarlanmış oyun alanı, vitamin bar, toplantı odası, fitness ve sauna gibi birçok sosyal olanak yer alıyor. Ayrıca proje 138 araçlık otoparka da sahip.

KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETEN PROJE

Fenix 84 projesi kendi elektriğini üretme üzerine tasarlandı. Solar sisteme sahip proje, bununla birlikte ürettiği elektriği asansör, çevre aydınlatma ve otopark gibi ortak kullanım alanlarda kullanılacak.

ULAŞIM AKSLARINA YAKIN MESAFEDE KONUMLANIYOR

Teknolojik donanımıyla öne çıkan Fenix 84, konumuyla da dikkat çekiyor. Muratpaşa'nın merkezi noktasında yükselen proje, eğitim ve sağlık kurumlarına çok yakın bir konumda yer alıyor. Ulaşım araçlarına da sadece yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Fenix 84 Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum