EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evim Yüksekdağ

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Evim Yüksekdağ Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Evim Yüksekdağ Hakkında

Yüksekdağ Gayrimenkul tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesinde büyüklükleri 90 metrekare ile 148 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 363 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 9 ticari birimin de yer aldığı Evim Yüksekdağ'da teslimlere Haziran 2018'de başlanması planlanıyor.

Satışlarına Ocak 2016'da gerçekleştirilen lansman sonrasında başlanan Evim Yüksekdağ, İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Esenyurt'ta 11 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Ön satış döneminde satışların yüzde 14'ünün tamamlandığında Evim Yüksekdağ projesi tamamlandığında yatırımcılarına yüzde 50 oranında prim sağlayacağı öngörülüyor.

Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatından yararlanılabilen Evim Yüksekdağ'dan taksitle konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Evim Yüksekdağ projesinde yer alan 2+1 daireler 330 bin TL ile 485 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 460 bin TL ile 590 bin TL arasında değişen fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

AVM'lere, hastanelere ve eğitim merkezlerine oldukça yakın bir konumda bulunan Evim Yüksekdağ projesinin sosyal donatı alanları arasında çok amaçlı spor salonu, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kapalı otopark yer alıyor.

Evim Yüksekdağ Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum