EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eston Şehir Mahallem

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Eston Şehir Mahallem Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Eston Şehir Mahallem Hakkında

Polatyol Yapı tarafından Bahçeşehir'de 68 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Eston Şehir Mahallem projesinde toplam 315 konut yer alıyor. Daire ve villalardan meydana gelen Eston Şehir Mahallem'de alanları 80 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar bulunuyor. Projenin teslimlerine Eylül 2017'de başlanması planlanıyor.

Tamamlandığında Avrupa'nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projesi olacak Eston Şehir Mahallem projesinde son 25 konutun satışlarına devam ediliyor. 1,6 milyon metrekarelik alanda yükselen Eston Şehir Mahallem'de konutların metrekare birim fiyatları 5 bin TL ile 6 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen projede bayrama özel yüzde 25'lik indirim fırsatından yararlanılabiliyor. 47,5 dönümlük kısmı açık ve yeşil alanlara ayrılan projede; sıfır faizle 60 ay, yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuluyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken Eston Şehir Mahallem projesi Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı bağlantı yollarına yakınlığının yanı sıra; önümüzdeki günlerde tamamlanarak hizmete açılması beklenen metro ve hızlı tren hattına da oldukça yakın mesafede inşa ediliyor.

Eston Şehir Mahallem Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum