EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eston Şehir Koru

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Eston Şehir Koru Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Eston Şehir Koru Hakkında

Polatyol tarafından Bahçeşehir'de hayata geçiirlen Eston Şehir Koru projesinde toplam 1.090 konut ve 31 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 126 metrekare ile 323 metrekare arasında değişen 2+1'den 5,5+1'e kadar değişen tiplerde tasarlanmış daire ve villaların yer aldığı Eston Şehir Koru'da teslimlere Haziran 2019'da başlanması planlanıyor.

"Eston Şehir" en yeni halkası Eston Şehir Koru, 14 Kasım Salı günü düzenlenen lansmanla görücüye çıktı. İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından Bahçeşehir'de 217 dönümlük arazi üzerinde geliştirilen Eston Şehir Koru projesinin 90 dönümlük kısmı yeşil alanlara, 25 dönümlük kısmı ise aktivite alanlarına ayrıldı.

Projenin basın toplantısında konuşan Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, “Yeni gayrimenkul projemiz Eston Şehir Koru, tıpkı Mahallem projemizde olduğu gibi Bahçeşehir’in gerçek dokusuna uygun, yeşille iç içe az yoğunluklu bir proje oldu. Eston Şehir Koru’yu, 4 bin kişilik keyifli bir kasaba olarak planladık. 215 dönüm üzerine inşa edilecek projede 90 dönüm yeşil alan, 25 dönüm aktivite alanı planlandı. Meyve ve sebze bahçeleri, amfi tiyatro, açık hava sineması, evcil hayvan parkı, meydanları ve korularıyla hayat enerjimizi koruyacak çok özel bir projeyi hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.

900 milyonluk yatırım değeriyle inşa edilen Eston Şehir projesinde apartman dairelerinin yanı sıra villalar ve dükkanlar da bulunuyor. Daire fiyatlarının 640 bin TL'den başladığı projede; bahçeli evlerin fiyatları 900 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 5 peşinatla kolayca konut sahibi olunabilen projede; teslimat sonrası kalan bedel teslimde ödenebiliyor.

Eston Şehir Koru Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Basketbol Sahası Futbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum