EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Erka Konsept

İstanbul Avrupa / Kağıthane

Erka Konsept Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Erka Konsept Hakkında

Erka Grup tarafından Kağıthane'de inşa edilen Erka Konsept projesinde büyüklükleri 78 metrekare ile 123 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 73 konuta yer veriliyor. Erka Konsept'te teslimlere Nisan 2018'de başlanması planlanıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Kağıthane'de hayata geçirilen Erka Konsept projesi 1.000 metrekarelik arazi üzerinde yükselen tek bloktan meydana geliyor. Toplam inşaat alanı 8 bin 360 metrekare olan Erka Konsept projesinde sınırlı sayıda konutun satışı sürüyor.

4. Levent ve Büyükdere Caddesi'ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde konumlandırılan Erka Konsept'te 2+1 daireler 444 bin TL'den, 3+1 daireler ise 815 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen projeden konut satın almak isteyenler; peşinat sonrası kalan kısmın yüzde 40'ını 18 ay taksitle, yüzde 10'unu ise teslimde ödeyebiliyor.

Metroya ve köprü bağlantılarına olan yakınlığıyla yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam imkanı sunan Erka Konsept projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, fitness merkezi, sauna, dinlenme alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Erka Konsept Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Cafe Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum