EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Enn Adalar Maltepe

İstanbul Anadolu / Maltepe

Enn Adalar Maltepe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Enn Adalar Maltepe Hakkında

Çolakoğlu Yapı tarafından Maltepe'de geliştirilen Enn Adalar Maltepe projesinde toplam 140 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 59 metrekare ile 455 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutların yer aldığı Enn Adalar Maltepe'de teslimlere Haziran 2018'de başlanacağı öngörülüyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının İstanbul'daki gözde adreslerinden Maltepe'de 4 bin 550 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Enn Adalar Maltepe projesinde satışlar devam ediyor. 17 ve 6 katlı iki bloktan meydana gelen Enn Adalar Maltepe'den yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Daire fiyatlarının 295 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında dğişiklik gösterdiği Enn Adalar Maltepe'de peşinat sonrası kalan bedel vade farksız 35 taksitle ödenebiliyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden projeden peşin ödemeyle daire sahibi olmak isteyenler yüzde 10 indirimin yanı sıra yılbaşına özel yüzde 10'luk indirimden de faydalanabiliyor.

Arazisinin yüzde 65'i yeşil alanlara ayrılan Enn Adalar Maltepe projesinin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor ve fitness salonu, basketbol sahası, barbekü alanları ve kamelyalar, hobi odası, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kapalı otopark yer alıyor.

Enn Adalar Maltepe Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum