EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elit Manzara Beytepe

Ankara / Çankaya

Elit Manzara Beytepe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Elit Manzara Beytepe Hakkında

İnsay Yapı ve Elit Yapı ortaklığının Ankara Çankaya'da hayata geçirdiği Elit Manzara Beytepe projesinde toplam 119 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 130 metrekare ile 360 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1, 5+1 ve 6+2 tipinde konutların bulunduğu Elit Manzara Beytepe'de teslimlere Haziran 2018'de başlanması planlanıyor.

Ankara'nın en lüks projelerinden biri olarak Beytepe'de 13 bin 750 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Elit Manzara Beytepe projesinde sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor. Daire fiyatlarının 710 bin TL'den başlangıç gösterdiği Elit Manzara Beytepe'den konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları sunuluyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 3 bin 500 TL'den kiracı bulacağı öngörülen projede metrekare birim fiyatları 5 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin yatırımcılarına yüzde 35 oranında kar sağlayacağı tahmin ediliyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken Elit Manzara Beytepe projesi Hasattepe Üniversitesi'ne 4.5, Park Caddesi'ne 5.2, Güven Hastanesi'ne 5.9, Bilkent Üniversitesi'ne 6.5, Gordion AVM'ye 6.5, Eskişehir Yolu'na 8.6 ve Panora AVM'ye ise 13 kilometre mesafede konumlanıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, sauna, Fin hamamı, dans stüdyosu, açık basketbol sahası, oyun parkı, yürüyüş yolu, aerobik ve yoga salonları ve kafe bulunuyor.

Elit Manzara Beytepe Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum