EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ekşioğlu Severler Apartmanı

Antalya / Kepez

Ekşioğlu Severler Apartmanı Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ekşioğlu Severler Apartmanı Hakkında

Ekşioğlu Severler Apartmanı, Antalya Kepez’de inşa ediliyor. 28 konuttan oluşan projede 2+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Teslimleri Ağustos 2018’de yapılması planlanan projede fiyatlar 275 bin TL’den başlıyor.

Ekşioğlu İnşaat’ın projesi Ekşioğlu Severler Apartmanı 2 blok üzerinde Antalya Kepez’de hayata geçiriliyor. 28 konutun yer aldığı projede Ekşioğlu Seveler Apartmanı’nda 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 90 ile 200 metrekare olarak tasarlandı.

EKŞİOĞLU SEVERLER APARTMANI FİYAT LİSTESİ

Ekşioğlu Seveler Apartmanı’nda yer alan konut fiyatları ise 275 bin TL’den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Projede konutların yanı sıra ticari ünitelerde bulunuyor. blokların alt katında yer alan ticari alanların büyüklükleri ise 80 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Ekşioğlu Severler Apartmanı projesinde yer alan konutların teslimlerinin Ağustos 2018’de yapılması planlanıyor.

ULAŞIM VE TOPLU TAŞIMA KOLAYLIĞI

Proje, Gazi Bulvarı’ndaki Çallı Kavşağı’na yakın bir konumda yer alıyor. Ekşioğlu Seveler Apartmanı’nın olduğu lokasyonda alışveriş merkezleri, marketler, hastaneler, okullar ile otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma seçenekleri bulunuyor.

Özdilekpark alışveriş merkezi, projeye yürüme mesafesinde konumlanıyor. Ayrıca tüm bankaların şubeleri de projeye yakın bir konumda yer alıyor. Diğer yandan ilkokul, lise ve fakülte gibi seçeneklerin hepsi projenin yakınlarında yer alıyor.

Ekşioğlu Seveler Apartmanı’nda yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları ve yeşil alan gibi özellikler yer alıyor.

Doğalgaz kombili dairelerde merkezi uydu sistemi, makine dairesiz sessiz asansör, görüntülü diafon, ısı ve ses yalıtım gibi özelliklerde inşa ediliyor. Projede otopark da yer alıyor.

Ekşioğlu Severler Apartmanı Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Yürüyüş Parkuru
Projeyle ilgileniyorum