EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ege Park Çanakkale

Çanakkale / Çanakkale

Ege Park Çanakkale Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ege Park Çanakkale Hakkında

Ege Park Çanakkale projesi 7 bin 600 metrekare alan üzerinde hızla yükseliyor. Toplam 1,200 konut ve 11 ticari üniteden oluşan Ege Park Çanakkale’de 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan konutların tesliminin Temmuz 2018’de gerçekleşmesi planlanıyor.

Çanakkale’de Karel İnşaat ve BECT Trend İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Egepark Çanakkale projesi, 7 bin 600 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 3 bloktan oluşan proje; doğası, havası, tarihi ve doğal güzellikleriyle Ege konseptini Çanakkale ile buluşturmak için tasarlandı.

EGE PARK ÇANAKKALE DAİRE FİYATLARI

Zemin katlarının tamamının işyeri olması ile Ege Park Çanakkale, bütün halinde bir yaşam konsepti olma özelliği taşıyor. Bin 200 konut ve 11 ticari üniteden oluşan Ege Park Çanakkale’de, 8 ayrı tipte 1+1 ve 5 ayrı tipte 2+1 seçeneği bulunuyor.

1+1 dairelerin brüt metrekareleri 54 ile 66 metrekare arasında değişirken 2+1 dairelerin brüt metrekaresi ise 106 ile 119 metrekare arasında değişiyor.

Ege Park Çanakkale fiyat listesi:

1+1 daireler 140 bin TL’den,

2+1 daireler ise 235 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projeden konut almak isteyenler 60 bin TL peşinat ödemesinin ardından kalan bedeli ise anahtar tesliminde banka kredisi ile ödeyebiliyor. Ege Park Çanakkale’de teslimlerin Temmuz 2018’de yapılması öngörülüyor.

MERKEZİ LOKASYON

Proje; Çanakkale merkezde, yeni ve modern şehircilik anlayışıyla ayrılmış yeni konut alanının tam ortasında yer alıyor. Kordon’a ve iskeleye 5 dakika uzaklıkta yer alan proje; Kepez, 18 Mart Üniversitesi, Üniversite Tıp Fakültesi, Devlet Hastanesi ve AVM’lere ise birkaç dakika uzaklıkta konumlanıyor.

SOSYAL VE YEŞİL ALANLAR

Açık ve kapalı otoparklara sahip Ege Park Çanakkale, tam donanımlı fitness, çocuk bahçesi, kafe, restoran gibi özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Ayrıca sosyal ve yeşil alanlarda rahatlama imkanı sunan proje, aynı zamanda alışverişi siteden çıkmadan yapabilmeye olanak sağlıyor.

Ege Park Çanakkale Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu
Projeyle ilgileniyorum