EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Edonia Garden

İstanbul Anadolu / Pendik

Edonia Garden Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Edonia Garden Hakkında

Kar Yapı tarafından Pendik'te hayata geçirilen Edonia Garden projesinde toplam 388 konut ve 12 adet ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 64 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı Edonia Garden'da teslimlere Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Kar Yapı'nın ilk projesi olarak yükselen Edonia Garden projesi için ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap eden proje, İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Pendik'te 14 bin 180 metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. 9'ar katlı 4 bloktan meydana gelen Edonia Garden'da fiyatların önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan lansmanla açıklanması bekleniyor.

Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 1.5 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 3 kilometre ve hızlı feribota ise 7 kilometre mesafede konumlandırılan Edonia Garden; metro hattına yakınlığıyla da yatırımcısına trafiksiz bir yaşam sunmaya hazırlanıyor. Tamamlandığında yüksek oranda prim yapacağı öngörülen Edonia Garden projesinin sosyal donatı alanları arasında açık havuz, kapalı otopark, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve su alanları bulunuyor.

Edonia Garden Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum