EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ebruli Ispartakule

İstanbul Avrupa / Avcılar

Ebruli Ispartakule Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ebruli Ispartakule Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat tarafından Ispartakule'de hayata geçirilen Ebruli Ispartakule projesinde toplam 724 konut ve 52 dükkana yer veriliyor. Büyüklükleri 114 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutların bulunduğu Ebruli Ispartakule'de teslimlere Aralık 2021'de başlanması planlanıyor.

Ispartakule'de 41 bin 169 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Ebruli Ispartakule projesinde satışlara 10 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilen lansmanın ardından başlandı. 600 milyon TL yatırımla inşa edilen Ebruli Ispartakule projesinde metrekare birim fiyatları 3 bin 500 TL olarak belirlendi. 4 katlı konaklar ve 28 katlı bloklardan meydana gelen Ebruli Ispartakule projesinden yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Lansmana özel vade farksız 84 ay taksit imkanının da sunulduğu proje tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülüyor.

Arazisinin yüzde 65'lik kısmı yeşil alanlara ayrılan Ebruli Ispartakule projesi lokasyonuyla da fark yaratmaya hazırlanıyor. TEM Otobanına 2 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 20 kilometre, 3. Havalimanı’na 41 kilometre mesafede yükselecek olan proje; inşaat çalışmaları devam eden metro hattına olan yükseliğiyle de yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadediyor. Ebruli Ispartakule'nin sosyal donatı alanları arasında sauna, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Ebruli Ispartakule Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Basketbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum