EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Duru Beytepe

Ankara / Çankaya

Duru Beytepe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Duru Beytepe Hakkında

Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığının Çankaya'da hayata geçirdiği Duru Beytepe projesinde toplam 484 konuta yer veriliyor. Alanları 202 metrekare ile 501 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelerin yer aldığı Duru Beytepe'de teslimlere Nisan 2020'de başlanması planlanıyor.

Yatırımcılarına şehirden kopmadan doğayla iç içe yaşama imkanı sunan Duru Beytepe, Ankaralı yatırımcının gözde lokasyonlarından Çankaya'da inşa ediliyor. Lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan projede yer alan 2+1 daireler 493 bin TL'den, 3+1 daireler 780 bin TL'den, 4+1 daireler 1 milyon 55 bin TL'den, 5+1 daireler ise 1 milyon 334 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yüzde 15 peşinat sonrasında 9. ve 20. aylarda yapılacak yüzde 20'lik iki ara ödemeyle konut sahibi olunabilen Duru Beytepe'de kalan bedel içinse şirket bünyesinde 40 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Projeden peşin ödemeyle daire satın almak isteyenlere ise yüzde 5 lansman indiriminin yanı sıra yüzde 5 oranında nakit indirimi yapılıyor.

Eğlence merkezleri, kamu binaları, hastaneler ve okulların merkezinde inşa edilen Duru Beytepe'de arazinin yüzde 84'lük kısmı peyzaj ve sosyal donatı alanlarına ayrılıyor.

Duru Beytepe Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru
Projeyle ilgileniyorum