EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DKY Ada

İstanbul Anadolu / Kartal

DKY Ada Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

DKY Ada Hakkında

DKY İnşaat tarafından Kartal'da 19 bin 45 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen DKY Ada projesinde toplam 792 konut, 4 ticari ünite ve 1 adet kreşe yer veriliyor. Alanları 116 metrekare ile 176 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 2+1,5, 3+1, 3+1,5 daire tiplerine yer verilen DKY Ada projesinde teslimlere Ağustos 2020'de başlanması planlanıyor.

Kartal'ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak eski Akel Sistesi'nin 19 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen DKY Ada projesinin ön talep toplama çalışmalarına bir süre önce başlandı. Ön talep toplama döneminde yaklaşık 4 bin talep alan DKY Ada, 29 Eylül Cuma günü düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıktı.

İnşaat çalışmalarına Ağustos 2015'te başlanan DKY Ada projesi metrekaresi 4 bin 900 TL ile 5 bin 100 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu. Lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan proje için "Ekopratik" adı verilen yeni bir ödeme sistemi oluşturuldu.

DKY Ada'nın lansmanında "Ekopratik" sistemiyle ilgili bilgi veren DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, "DKY Ada projemize özel olarak geliştirdiğimiz 'Ekopratik' yöntemi sayesinde, ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği yeni bir ödeme sistemi sunuyoruz. Bu sisteme göre; DKY ada müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını kendileri anlık olarak oluşturabilecekler" diye konuştu.

Sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, açık hava spor alanları, oturma ve dinlenme yerleri, açık -kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, seyir terası, kreş, bay ve bayan mescide yer verilen DKY Ada projesi; metro ve Marmaray'a yakınlığıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşam fırsatı sunuyor. Proje; Kadıköy-Tuzla E-5 hattı, Osmangazi Köprüsü, minibüs caddesi, E-6, Kartal sahil yolu, Sabiha Gökçen Havalimanı, İDO Kartal İskelesi ve Pendik Marina’ya da oldukça yakın bir konumda yükseliyor.

DKY Ada Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Marmaray Minibüs Deniz Otobüsü E-5 Sahil Yolu
Projeyle ilgileniyorum