EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Demo Towers

Samsun / Canik

Demo Towers Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Demo Towers Hakkında

Demo Towers, Samsun Canik’te yükseliyor. Deniz ile yeşili birleştiren bir yaşam sunan Demo Towers’ta 2+1, 3+1 ve 5+1 seçenekleri yer alıyor. 110 konuttan oluşan ve teslimleri hemen gerçekleşen Demo Towers’ta teslimler hemen gerçekleşiyor.

Demo Konut Yatırım’ın Samsun Canik’te hayata geçirdiği proje olan Demo Towes’ta hemen teslimler başladı. Geniş pencereleri ve teras alanlarıyla dikkat çeken proje 9 bin metrekarelik bir alanda inşa edildi. Proje deniz ve yeşilin içinde farklı bir hayat vadediyor.

DEMO TOWERS KONUT DETAYLARI

İki etaptan meydana gelen Demo Towers’ta toplam 110 konut yer alıyor. Projede yer alan 2+1, 3+1 ve 5+1 dairelerin büyüklükleri ise 176 metrekare ile 335 metrekare arasında değişiyor. Projede tripleks seçeneği de yer alıyor.

DEMO TOWERS FİYAT LİSTESİ

Demo Towers’ta fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor ve 650 bin TL’ye kadar çıkıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede teslimler ise hemen gerçekleşiyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri projede sunulan bir diğer ayrıcalık arasında.

DENİZ MANZARASI GÖREN DAİRELER

Modern mimariye sahip Demo Towers projesinde daireler deniz manzarası görüyor. Ayrıca teras bahçe dairelere sahip Demo Towers, geniş pencereleri ile deniz ve orman manzarası sunuyor.

Demo Towers; Samsun şehir ve deniz manzarasının yanı sıra alışveriş merkezi, kreşi, kuaför salonu, saunası, hamamı, fitness salonu, toplantı salonu, kafeteryası ve ısıtmalı sistem kapalı yüzme havuzuyla ön plana çıkıyor.

Sahip olduğu yeşil alanlar ve botanik bahçeler ile tabiatın ahenginin yaşanmasına olanak sağlayan Demo Towers’ta güneşlenme ve dinlenme terasları da yer alan ayrıcalıklar arasında.

Demo Towers Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum