EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Demir Country

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Demir Country Resimleri

Demir Country Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Demir Country Plan ve krokileri

Demir Country Hakkında

İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Demir Country projesi 44 bin 426 metrekare üzerinde inşa ediliyor. Karma konseptte tasarlanan proje daire, villa ve ticari birimlerden oluşuyor. 9 blok üzerinde yükselen Demir Country projesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı seçenekte toplam bin 160 konut yer alıyor. Demir Country’de teslim tarihi Haziran 2020 olarak belirlendi.

Demir İnşaat’ın İstanbul Beylikdüzü Yakuplu’da inşa ettiği Demir Country projesi 44 bin 426 metrekare üzerinde inşa ediliyor. Karma konseptte tasarlanan projede bin 160 daire, 50 villa ve 110 ticari birimden meydana geliyor.

DEMİR COUNTRY DAİRE FİYATLARI

9 bloktan oluşan Demir Country'de 3 blok farklı, 6 blok farklı bir mimari yaklaşımla inşa ediliyor.

Demir Country’de 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri yer alıyor. 1+1'ler 58 metrekare ile 73 metrekare, 2+1 daireler 88 metrekare ile 143 metrekare, 3+1 daireler 145 metrekare ile 198 metrekare büyüklükte tasarlandı.

DEMİR COUNTRY FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

1+1 daire fiyatları 300 bin TL’den

2+1 daire fiyatları 430 bin TL’den

3+1 daire fiyatları 585 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

DEMİR COUNTRY ÖDEME SEÇENEKLERİ

Demir Country projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Peşin ya da banka kredisi ile alımlarda vade farksız 60 aya varan taksitler sunuluyor. Ayrıca projede banka kredili alımlarda yüzde 20’lik peşinat ödemesi için firma bünyesinde 30 aylık senetle ödeme fırsatı sunuluyor.

12 ile 60 ay arasında değişen senetli alımlar da yapılabilen Demir Country’de 12 aylık senetli alımda yüzde 5, 24 aylıkta yüzde 10, 36 aylıkta yüzde 15, 48 aylıkta yüzde 20, 60 aylıkta ise yüzde 25 peşinat alınıyor.

BÖLGENİN TEK AÇIK AVM VE CADDE KONSEPTİNE SAHİP PROJESİ

Demir Country bölgenin ilk ve tek açık AVM ve cadde konseptine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Proje ayrıca 20 bin 500 metrekarelik yeşil alana ayrılan bölümüyle de ön plana çıkıyor.

Proje; açık AVM’si, tatil köyü konseptli sosyal alanları, restoranları, Nevizade, Galata ve Pera konsepti sokakları ile bölgede yepyeni bir çağ başlatıyor.

Demir Country’de aile ve rezidans yaşantısı konsepti tek çatı altında ancak birbirinden bağımsız bir şekilde sunuluyor. Her iki yaşam konseptini projenin içinden geçen 200 metrelik cadde ayırıyor.

ULAŞIM SORUN OLMAKTAN ÇIKIYOR

E-5 ve E-6 Karayolları’na 5 dakika mesafede yer alan Demir Country, E-5 ve E-6 Karayolları'na 5 dakika, metrobüs ve metro'ya 5 dakika, Yakuplu Marina'ya 1 dakika Atatürk ve 3’üncü Havalimanı’na 20 Dakika uzaklıkta konumlanıyor.

BİN METREKARELİK KAPALI SOSYAL TESİS

Demir Country’de en büyük farklılıklarından biri de sosyal yaşam alanları. Projede 2 adet büyük ve 2 adet çocuk yüzme havuzu yer alıyor. Peyzaj alanında yer alan yürüme ve bisiklet yolları gibi alanlar projede tasarlanan Country Meydan’da daire sakinlerine bambaşka bir yaşam vadediyor.

Bin metrekarelik kapalı sosyal tesisinde yer alan; kadın, erkek ve çocuk yüzme havuzları ile havalar kötüyken bile havuz keyfi sürülebilecek spa merkezinde sakinliği hissedebileceksiniz.

Demir Country Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro Metrobüs Otobüs Durağı Minibüs
Projeyle ilgileniyorum