EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DAP İzmir

İzmir / Bornova

DAP İzmir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

DAP İzmir Hakkında

DAP Yapı'nın İzmir Bornova'da hayata geçirdiği DAP İzmir projesinde toplam 707 konut ve ticari birime yer veriliyor. DAP İzmir'in teslimlerine Aralık 2020'de başlanacağı öngörülüyor.

İzmir'in gözde yaşam ve yatırım alanlarından Bornova'da geliştirilen DAP İzmir projesi geçtiğimiz günlerde düzenlenen lansmanın ardından satışa sunuldu. Lansmana özel yüzde 50 indirimli olarak satışa çıkan DAP İzmir'de fiyatlar belli oldu. Metrekare birim fiyatlarının 4 bin 500 TL'den başladığı DAP İzmir'de en küçük daire ise 199 bin TL'den satılıyor.

450 milyon TL yatırımla inşa eedilen DAP İzmir projesi 31 ve 32 katlı iki bloktan meydana geliyor. Her dairede minimum 5 metrekarelik balkonların yer aldığı projeden peşin ödemeyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 8 oranında indirim fırsatı sunuluyor. Yüzde 0,99 faiz oranıyla 120 aya kadar banka kredisi kullanılabilen DAP İzmir'de yüzde 5 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanından da yararlanılabiliyor.

Projenin lansmanında projeyle ilgili bilgiler veren ve "Her Türk vatandaşının İzmir’de bir evi olmalı" diyen DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Bu projemizde kaçırılmayacak fırsatlarla satışa çıktık. İzmirlilerin isteği doğrultusunda geliştirdiğimiz DAP İzmir'den bende kendime bir daire aldım" dedi.

DAP İzmir Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum