EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cordella Kartal

İstanbul Anadolu / Kartal

Cordella Kartal Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Cordella Kartal Hakkında

Kayıhan Yapı ve Scon Yapı ortaklığının Kartal'da 7 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirdiği Cordella Kartal projesinde toplam 215 konut ve 3 ticari birim yer alıyor. Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Cordella Kartal'da büyüklükleri 55 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Anadolu yakasının en hızlı değer kazanan lokasyonlarından Kartal'da konumlandırılan Cordella Kartal projesi kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yükseliyor. Satış ve inşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Cordella Kartal projesinde lokasyonuyla dikkat çekiyor. Metro, Marmaray, sahilyolu ve E-5 gibi ana ulaşım arterlerine 2 dakikalık mesafede inşa edilen proje tamamlandığında, yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

Metrekare birim fiyatlarının 4 bin 600 TL'den başladığı Cordella Kartal'dan daire sahibi olmak isteyenlere 5 farklı ödeme planı sunuluyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim avantajının sağlandığı Cordella Kartal'dan sıfır faizle 60 ay vade ya da imkanı sunuluyor. Yüzde 0,59 faiz oranı ile 120 ay vade fırsatından da yararlanılabilen projede; dileyenler evini hemen alıp ödemeye teslimde başlayabiliyor.

Adalar ve deniz manzarasına sahip olan Cordella Kartal'da 1+1 daireler 368 bin TL'den, 2+1 daireler 532 bin TL'den, 3+1 daireler ise 787 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa çıkan proje; 15, 16 ve 17 katlı 3 bloktan oluşuyor.

Cordella Kartal Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Marmaray Deniz Otobüsü Sahil Yolu
Projeyle ilgileniyorum