EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Coordinat Bornova

İzmir / Bornova

Coordinat Bornova Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Coordinat Bornova Hakkında

DRC Grup tarafından İzmir'in Bornova ilçesinde 8 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Coordinat Bornova projesinde alanları 22 metrekare ile 70 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış toplam 500 konut yer alıyor. Coordinat Bornova'nı teslimlerine Mart 2018'de başlanması planlanıyor.

İzmir'de yüzlerce kişiyi ev sahibi yapan DRC Grup, yeni projesi Coordinat Bornova'da satış ve inşaat çalışmalarına devam ediyor. Türkiye'nin aidat ödenmeyecek olan ilk ve tek markalı projesi olan Coordinat Bornova, 8 katlı iki bloktan meydana geliyor. X, Y ve Z kuşağını aynı yaşam alanları içerisinde buluşturmayı hedefleyen projede stüdyo daireler bir blokta, 1+1 ve 2+1 daireler ise diğer blokta toplanıyor.

Anlaşmalı bankalar aracılığıyla konut kredisi kullanarak kolayca daire sahibi olunabilecek Coordinat Bornova projesinde stüdyo daireler 193 bn TL'den, 1+1 daireler 298 bin TL'den, 2+1 daireler ise 590 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Yaşar Üniversitesi, Şifa Üniversitesi ve metro istasyonuna birkaç dakika mesafede inşa edilen projede tüm daireler full eşyalı olarak teslim ediliyor.

İşletmesi 5 yıl boyunca DRC rup'a ait olacak Coordinat Bornova'da tüm daire sahiplerine kira garantisi sunuluyor. Daire boş kalsa bile her ay düzenli olarak kira alınabilen projede; stüdyo daireler için 800 TL, 1+1 daireler için 1.250 TL, 2+1 daireler için 1.900 TL kira ödemesi yapılıyor.

Coordinat Bornova Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum