EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Code Yıldız

Ankara / Çankaya

Code Yıldız Resimleri

Code Yıldız Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Code Yıldız İç Resimleri


Code Yıldız Plan ve krokileri

Code Yıldız Hakkında

Ankara Çankaya’da hayata geçirilen Code Yıldız projesi 14 bin 770 metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Toplam 102 konuttan meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 2+1 dubleks seçenekleri yer alıyor. Konut fiyatlarının 483 bin TL’den başladığı Code Yıldız’da teslimlerin Ekim 2018’de yapılması planlanıyor.

Code Yıldız projesi Özbek İnşaat tarafından Ankara Çankaya’da hayata geçiriliyor. Proje, 14 bin 770 metrekarelik bir inşaat alanına sahip. Toplam 102 konuttan meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 2+1 dubleks seçenekleri yer alıyor.

CODE YILDIZ DAİRE FİYATLARI

Code Yıldız’daki konutlar 62 metrekare ile 137 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. 1+1 daireler 62 metrekare ile 63 metrekare, 2+1 daireler 90 metrekare, 2+1 dubleksler ise 137 metrekare büyüklükte planlandı.

Code Yıldız projesinde yer alan konutların fiyatları 462 bin TL'den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliklerine göre 880 bin TL'ye kadar yükselebiliyor.

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor. Code Yıldız’da yer alan konutların teslim tarihi Ekim 2018 olarak planlandı.

AKILLI EV SİSTEMİ İLE DONATILAN DAİRELER

Farklı ve özel konsept mimarisiyle dikkat çeken Code Yıldız, Ankara’nın merkezi noktalarından Turan Güneş Bulvarı üzerinde yükseliyor. Projede; Lounge, Business, Home ve Social olmak üzere 4 farklı konsept bulunuyor. Diğer yandan projede house keeping, resepsiyon ve kartlı geçiş sistemleri de yer alıyor.

Akıllı ev sistemiyle donatılan dairelerin yer aldığı Code Yıldız projesinde yer alacak olan konut sakinlerine sunulan ayrıcalıklar şöyle:

 1. Zen bahçesi
 2. Fuaye alanı
 3. Hobby odası
 4. Sinema odası
 5. Fitness salonu
 6. Pilates
 7. Yoga stüdyosu
 8. Çocuk oyun alanları
 9. Yürüyüş alanları
 10. Otopark
 11. Güvenlik

Code Yıldız Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu
Projeyle ilgileniyorum