EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cadde Alyans

Kocaeli / Çayırova

Cadde Alyans Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Cadde Alyans Hakkında

Alyans İnşaat tarafından Kocaeli Çayırova'da hayata geçirilen Cadde Alyans projesinde toplam 366 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 100 metrekare ile 304 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin bulunduğu Cadde Alyans'ta teslimlere Eylül 2019'da başlanması planlanıyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 20 oranında prim kazandıran Cadde Alyans projesinde lansman fırsatları devam ediyor. Ön satış döneminde satışların yüzde 45'i tamamlanan proje, lokasyonuyla dikkat çekiyor. Osmangazi Köprüsü, İzmit Körfezi ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile sınırları çizilen “altın üçgen”de bulunması sebebiyle her geçen gün değerlenen projede fiyatlar 350 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Lansmana özel yüzde 10 indirimden yararlanarak konut sahibi olunabilen Cadde Alyans'tan, yüzde 0,88'den başlayan oranlarla kredi kullanarak da konut satın alınabiliyor. Konutların yanı sıra proje sakinlerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alışveriş caddesin de bulunduğu Cadde Alyans projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülüyor.

Cadde Alyans Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum