EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulvar Loft

Ankara / Gölbaşı

Bulvar Loft Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Bulvar Loft Hakkında

Akfen İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçirilen Bulvar Loft projesinde büyüklükleri 66 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 822 konuta yer veriliyor. Bulvar Loft'ta teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Akfen İnşaat'ın İller Bankası'nın 38 bin metrekarelik arazisi üzerinde geliştirdiği Bulvar Loft, Ankara'nın en değerli yatırım alanlarından İncek'te yükseliyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden Bulvar Loft projesi toplam 6 bloktan meydana geliyor. Ulaşım avantajlarıyla da dikkat çeken Bulvar Loft projesinin sosyal donatı alanları arasında peyzaj alanları, fitness center, kapalı yüzme havuzu, açık satranç alanı, basketbol ve boccia sahası, hobi atölyesi, cep sinema salonu, yürüyüş parkuru, paten pisti ve fire pit alanı bulunuyor.

Satışlarına 2016'nın Eylül ayında başlanan projede fiyatlar 325 bin TL ile 1 milyon 485 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Toplam 16 farklı tipte konutun bulunduğu Bulvar Loft projesinden yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Bulvar Loft'un ödeme planına göre; peşinat sonrası kalan bedelin yüzde 20'si vade farksız 24 ay taksitle, yüzde 25'i üç ara ödemeyle, yüzde 35'i ise 24'üncü ayda ödeniyor. Yüzde 15 peşinatla banka kredisi kullanarak da daire satın alınabilen Bulvar Loft projesinde; yüzde 20'lik kısım üç ara ödemeyle, yüzde 65'lik kısım ise banka kredisiyle tamamlanıyor.

Bulvar Loft Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum