EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulvar Atakent

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Bulvar Atakent Resimleri

Bulvar Atakent Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Bulvar Atakent Plan ve krokileri

Bulvar Atakent Hakkında

Maksem Oğuzkaan Ortaklığı tarafından Atakent'te inşa edilen Bulvar Atakent projesinde toplam 391 konut ve 26 dükkana yer veriliyor. Alanları 110 metrekare ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelerin yer aldığı Bulvar Atakent'te teslimlerin Haziran 2018'de başlaması planlanıyor.

Atakent bölgesinin son konut projesi olarak hayata geçirilen Bulvar Atakent'in ön satışlarına Mayıs ayında başlandı. Ön talep toplama döneminde yabancı yatırımcıdan büyük talep gören proje, lansman öncesi döneme özel metrekare birim fiyatı 4 bin 700 TL'den satışa sunuldu. Projeden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara 60 ay vade farksız taksit imkanı sunulan projede daire fiyatları ise 670 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Aile odaklı bir şekilde tasarlanan Bulvar Atakent projesinde stüdyo ve 1+1 tipinde dairelere yer verilmiyor. Tüm dairelerin 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlandığı Bulvar Atakent'te site içi güvenliğin sağlanması amacıyla ticari ünitelerin ve konutların girişi de birbirinden bağımsız olacak şekilde tasarlanıyor. Cazip fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla dikkat çeken proje toplam 5 bloktan meydana geliyor.

Yatırımcısına modern ve konforlu bir yaşamın yanı sıra yüksek oranda prim fırsatı da sunan Bulvar Atakent projesi hakkında bilgi veren Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, "Bulvar markamızın yeni halkasını İstanbul’un en hızlı değerlenen prestijli bölgesi Atakent’te hayata geçiriyoruz. Projemizde lokasyon avantajı ile birlikte birçok ayrıcalığı bir arada sunuyoruz. Eğitim ve sağlık kurumları ile çevrili bir bölgede yer alan Bulvar Atakent projemiz ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde projelendirildi" diye konuştu.

Bulvar Atakent Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum