EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Buca Safir Residence

İzmir / Buca

Buca Safir Residence Resimleri

Buca Safir Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Buca Safir Residence İç Resimleri


Buca Safir Residence Hakkında

Safir Residence projesi İzmir Buca’da hayata geçiriliyor. Toplam 142 konuttan oluşan projede sadece 1+1 seçenekleri yer alıyor. Buca Safir Residence projesinde teslim tarihi ise Nisan 2018 olarak belirlendi.

Ege Yaşam A.Ş. tarafından İzmir Buca’da hayata geçirilen Buca Safir Residence projesi hızla yükseliyor. 142 daire kapasitesi bulunan projede sadece 1+1 seçeneklerine yer verildi.

BUCA SAFİR RESİDENCE DAİRE FİYATLARI

Buca Safir Residence projesinde yer alan daireler 50 metrekare brüt, 45 metrekare net kullanım alanına sahip olacak şekilde tasarlandı. 2 bloktan oluşan Buca Safir Residence projesinde daire fiyatları 286 bin TL’den başlıyor.

BUCA SAFİR RESİDENCE FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

Buca Safir Residence projesinde 1+1 daire fiyatları 286 bin TL ile 335 bin TL arasında değişiyor.

Teslim tarihi Nisan 2018 olarak belirlenen Buca Safir Residence projesinde 0.99 faiz oranlı banka kredisi kullanılabiliyor.

Buca Safir Residence projesi tamamlanması ile birlikte alıcısına yüzde 10’un üzerinde prim sağlaması öngörülüyor. Projede kira getirisinin bin 500 TL ile bin 650 TL arasında olması bekleniyor.

EŞYALI OLARAK TESLİM EDİLECEK

Buca Safir Residence projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Full eşyalı olarak hayata geçirilen Buca Safir Residence projesinde daireler eksizsiz şekilde donatılıyor.

Daireler tam donanımlı, mobilyalı, beyaz eşya ve LCD televizyonlu olarak alıcılarına sunuluyor. Mikrodalga fırın, buzdolabı, elektrikli ocak, bulaşık makinası, çamaşır makinası, aspiratör, LCD televizyon ve Hansgrohe marka armatürler de daire içinde yer alan ürünler arasında.

Projede her dairenin kullanımına özel programlayabileceği, son teknoloji Mitsubishi VRF klima sistemi de mevcut.

GÜVENLİK VE BAHÇIVAN HİZMETİ SUNULACAK

Yalnızca valiz ile gelip hemen yerleşilir durumda inşa edilmekte olan Buca Safir Residence projesinde güvenlik, kapıcı, bahçıvan gibi hizmetler sunulacak.

Peyzaj alanlarında oturma gruplarının bulunduğu Buca Safir Residence projesinde fitness merkezi gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Açık ve kapalı otoparka sahip projede yer alan dairelerde uydu yayını için gerekli altyapı mevcut. Binada kablosuz internet hizmeti de sunulacak.

KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

24 saat güvenlik görevlisi ve son teknoloji kamera gözetiminin yer aldığı proje Dokuz Eylül Üniversitesi’ne yürüyerek 2 dakika mesafede konumlanıyor. Proje ayrıca Özel Tınaztepe Hastanesi’nin, Begos’ un ve planlanan üniversite metro durağının yakınında yer alıyor.

Buca Safir Residence Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum